Curriculum Vitae

 

Schoolopleiding
Rotterdamsch Lyceum te Rotterdam
1976 eindexamen Gymnasium Bèta

Studie
augustus 1976 - juni 1977
Bates College, USA

september 1977 - september 1982
Studie Nederlands Recht
Rijksuniversiteit Leiden

januari 2005 Harvard Business School, Executive
Education: Negotiation and Strategic Decision Making

Militaire Dienst
augustus 1982 - januari 1984
Koninklijke Marine Zeedienst

Werk
februari 1984 - juni 1984
stage Loyens & Volkmaars, Belastingadviseurs, New York, USA

september 1984 - juni 1990
Advocaat De Brauw Blackstone Westbroek

september 1990 - oktober 1991
NRC Handelsblad, redactie economie

oktober 1991 - september 2004
Advocaat De Brauw Blackstone Westbroek,
vanaf 1 januari 1995 partner van de maatschap,
vanaf 1 april 2000 tot 1 april 2001 resident partner kantoor New York, USA

oktober 2005 - juli 2012
Advocaat partner BarentsKrans

augustus 2012 - heden
Schaberg Advocatuur & Mediation

Voornaamste nevenactiviteiten
oktober 1980 - september 1981
Bestuurslid Veerstichting

oktober 1986 - september 1988
Vice-voorzitter en voorzitter "Vereniging de Jonge Balie bij de Hoge Raad der Nederlanden"

juni 1986 - mei 1990
Secretaris Pierson-Mckinsey Stichting

februari 1991 - maart 2000
Lid technische commissie zeilen Nederlandse Bond voor Aangepast Sporten

februari 1995 - maart 2000
Voorzitter Geschillencommissie Waterrecreatie van de Stichting Geschillencommissie Consumentenzaken

juni 1996 - maart 2000
Bestuurslid Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum

april 2005 - oktober 2008
Bestuurslid Landelijke Stichting Tegen Zinloos Geweld

november 2004 - oktober 2010
Lid advisory board Ode Magazine

januari 2008 - december 2010
Lid bestuur BarentsKrans N.V.

oktober 2006 - maart 2014
Lid Raad van Toezicht Orde van Advocaten Den Haag, vanaf oktober 2010 waarnemend Deken

april 2007 – juli 2015
Rechter Plaatsvervanger Rechtbank Rotterdam

november 2013 – oktober 2015
Bestuurslid Nederlandse Vereniging van Mediation Advocaten

september 2015 – september 2017
Lid Algemene Raad van de Nederlandse Orde van Advocaten

april 2006 - heden
Bestuurslid Stichting Vopak, vanaf april 2008 voorzitter

juli 2012 - heden
Redacteur Tijdschrift Conflicthantering

februari 2013 - heden
Docent Moot Court, Rijksuniversiteit Leiden

maart 2013 – heden
Lid Financiële Commissie D66

juli 2018 – heden
Lid Raad van Discipline van de Nederlandse Orde van Advocaten